مجموعه پلاگین های Waves 10 Complete

نسخه جدید V10 مجموعه پلاگین های ویو :

این نسخه که همراه با سالگرد 25 سالگی شرکت Waves منتشر شده است دارای آخرین نسخه و جدیدترین پلاگین های این شرکت می باشد . نصب این مجموعه نیز بسیار ساده تر از نسخه های قبلی این محصول می باشد

نسخه جدید آن تحت عنوان Waves v10 منتشر شد. هرچه زودتر خود را به این نسخه به روزرسانی کنید تا از نشست های آینده موسیقی مطلع شوید، تطبیق پذیری VSTهای این نرم افزار با نرم افزارهای جانبی توسعه یافته، پشتیبانی تکنیکال بیشتر مورد توجه بوده و گستره ای از پلاگین های جدید به نرم افزار اضافه شده اند. قابلیت CLA MixHub حال به عنوان یک پلاگین جداگانه در اختیار شما قرار می گیرد. بسیاری از مشکلات این پلاگین مانند عدم نمایش مقادیر در ۰db در بسته ی Abbey Road TG Mastering Chain، ایجاد اختلاف زمانی در صورتی که صدای خواننده از مرز ۸۸/۹۶khz عبور کند، کرش کردن IR1 در نرم افزار Pro Tools و … همگی برطرف شده اند.

نرم افزار های زیادی برای ساخت موزیک با کامپیوتر وجود دارند که هر کدام دارای امکانات زیادی هستند. نرم افزار هایی هم هستند که با وجود امکانات زیادی که دارند امکان اضافه کردن امکانات جدید را هم به کاربر می دهند مثل انواع افکت های صوتی و صدا سازهای جانبی. پلاگین vst یک نوع استاندارد برای نرم افزارهای صوتی است که ابزار های اضافه را برای این نرم افزارها فراهم می کند.برای مثال نرم افزارهای ویرایش و تنظیم صدا مثل: Adobe Audition ، Sound forge ، Cool Edit و… از پلاگین های vst پشتیبانی میکنند و شما میتونید یک افکت صوتی (مثلا Auto tune) را وارد برنامه کرده و افکتش را روی فایل هایتان اعمال کنید. مجموعه ای شامل بیش از ۲۵۰پلاگین برای آهنگسازی و کارهایی نظیر افزایش حجم صدا, افکت های مجازی و همینطور سازهای مجازی تحت عنوان Waves Complete برای شما کاربران محترم آماده گردیده است.

  • رفع مشکل کرش شدن وی اس تی GTR ToolRack
  • رفع مشکل استاپ شدن پلاگین PRS SuperModels در استودیو وان 4
  • رفع مشکل سی پی یو و گلیچ شدن صدا ( خش خش و نویز ) هنگام اتومیشن کردن پلاگین PuigTex EQ
  • رفع باگ های پلاگین Scheps Omni
  • رفع مشکلات گرافیکی پلاگین Smack Attack
  • رفع مشکل شورتکات اسکرول افقی در ویندوز

و بسیاری از بهینه سازی های دیگر که این مجموعه وی اس تی را پایدار می سازد

 

0
X