روش های جلوگیری از سوختن پاور میکسر دایناکورد

روش های جلوگیری از سوختن پاور میکسر دایناکورد

به نام خدا ؛ باسلام خدمت همه شما عزیزان و همراهان گرامی امروز میخواهیم روش های جلوگیری از سوختن پاور میکسر دایناکورد را برای شما شرح دهیم پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

در این پست ما به شما عزیزان 5 روش آموزش می دهیم تا از سوختن دستگاه دایناکورد خودتون جلوگیری کنید

5 روش جلوگیری از نابودی دستگاه !!

شما با استفاده از این 5 روش احتمال آسیب به دستگاه خود را بسیار کاهش می دهید.

  • مورد اول

در هنگام استفاده از دستگاه و کانکتور های این نوع دستگاه ، حتما از بهترین نوع کانکتور های موجود در بازار استفاده کنید، سوال اینجاست که این کابل ها چه تفاوت هایی دارند؟!!

نکته حائز اهمیت این است که زمانی که از کانکتور های ضعیف استفاده میکند ، دستگاه شما دچار افت ولتاژ شدید میشه و این امر به خودی خود تاثیر منفی فراوانی در کار شما میزاره.

  • مورد دوم

به هیچ عنوان از موتور برق ها و استاپ لایزر ها استفاده نکنید ، یا اگر استفاده میکنید از بهترین نوع آنها استفاده کنید. این امر هم به تنهایی تاثیر ناگهانی در سوختن پاور میکسر دایناکورد خواهد گذاشت و به یک باره متوجه می شوید که دستگاه شما دیگر کار نمیکند.

  • مورد سوم

در هنگام استفاده از دستگاه های دایناکورد سعی کنید که حتما کابل ارت بهشون وصل باشه تا از نوساناتی که امکان آسیب رسانی به دستگاه شما را دارند ، جلوگیری کند.

  • مورد چهارم

دستگاه های خورد را خاک گیری کنید !!! بله حتما باید که دستگاه خود را هر چهار الی پنج ماه خاک گیری کنید تا به مشکلات اعم از سرد کنندگی یا انتقال گرما و دیگر موارد بر نخورید.

  • مورد پنجم

زمانی که دستگاه شما درگیر کار های سنگین اعم از مجالس عروسی یا مذهبی ، فن های دستگاه بصورت خودکار شروع به کار میکنند و این امر طبیعی است ، پیشنهاد ما این است که بجای حالت خودکار از حالت دستی استفاده کنید.

استفاده از روش های جلوگیری از سوختن پاور میکسر دایناکورد

تولین مورد موجود در این بخش این است که همه دستگاه های دایناکورد قابلیت دستی شدن رو ندارن و معمولا دستگاه های جدید این قابلیت را به شما اهدا میکنند.

روش فعالسازی

با استفاده از کلید tap و enter و نگه داشتن آنها به مدت 15 ثانیه این اجازه به شما داده خواهد شد که از منوی فعال شده تنظیمات دستی خود را عمال کنید.

وارد منوی special menu میشوید و در بخش بعدی به منوی final inspection می رویم و کار رو ادامه میدیم.

روش های جلوگیری از سوختن پاور میکسر دایناکورد

در ادامه کار باید fan speed را از حالت auto off به manual در بیاوریم ، شما همچنین میتوانید میزان ولتاژ رو هم تغییر بدید.

خب کل مطلب همین بود امیدوارم که از این آموزش لذت کافی رو برده باشید ، حتما نظرات خودتون رو برامون کامنت کنید، خوشحال میشیم که پیج اینستاگرام ما رو هم دنبال کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.